Pracovné ponuky

ČAŠNÍČKA / SERVÍRKA / VÝPOMOC

Študuješ, máš počas víkendov, prázdnin voľno a chceš si zarobiť?

Pracuješ, máš počas víkendov a sviatkov voľno a chceš si zarobiť?

Hľadáme šikovných ľudí, ktorí majú chuť si zarobiť a byť súčasťou nášho tímu.

Hľadáme výpomoc na tieto strediská:

  • Bistro
  • Kaviareň
  • Kuchyňa
  • Recepcia

Ak máš chuť pridať sa k nám tak vyplň formulár alebo príď osobne.

PZ na TPP – Pracovník obsluhy technologických zariadení aquaparku a skiparku

Požiadavky:

  • ukončené SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
  • platné oprávnenie pre samostatnú prácu na elektrických zariadeniach
  • schopnosť samostatne vykonávať opravy, montáž a údržbu elektrických zariadení podľa elektrotechnickej dokumentácie
  • práca s PC v prostredí Windows
  • manuálna zručnosť a schopnosť samostatnej činnosti v odbore elektro nevyhnutnou podmienkou
  • schopnosť orientácie a čítania v elektrotechnickej dokumentácii nevyhnutnou podmienkou
  • manuálna zručnosť aj v inych smeroch ako elektro značnou výhodou
  • zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť
  • ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
  • vodičský preukaz sk. B
  • skúsenosť s pracou na obdobnej pozícii výhodou
Ponúkané výhody:
– zamestnanecká strava
– zamestnanecké benefity aquaparku a skiparku aj pre členov rodiny
– zaujímavé platové podmienky
– platené nadčasy, nočné príplatky, príplatky na sviatky, ….

PZ na TPP / Dohoda – kuchár /ka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
– zabezpečuje a koordinuje prípravu jedál podľa receptúr na stredisku Bistro
– riadi organizáciu práce v kuchyni
– spolupodieľa sa na tvorbe a obsahu denného jedálneho lístka
– zabezpečuje príjem, preberanie a uskladnenie tovaru
– udržiava poriadok a čistotu

Iné výhody:
– mladý kolektív
– zamestnanecké benefity
– platené nadčasy
Požiadavka na prax: prax nutná !

PZ na TPP / Dohoda – upratovačka / chyžná – ihneď

– udržiavanie poriadku a čistoty
– kontrola a dopĺňanie hygienického materiálu

Iné výhody:
– dobrý kolektív

Chcete pracovať u nás?

Vyplňte, prosím, nasledujúci formulár.

Alebo nám napíšte na praca@aquaparkoravice.sk.